Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Prostějov, Komenského 10

                                         Dnes je .

Hlavní stránka > Aktuality                                                                                                                              napište nám...
Hlavní stránka
Odborné učiliště
Praktická škola jednoletá
Praktická škola dvouletá
Základní škola praktická
Základní škola speciální
Mateřská škola
Aktuality
Plán akcí
Dokumenty
Školská rada
Kontakty
Zaměstnanci
Historie školy
Fotogalerie
Rozvrh hodin
Školní časopis
Mapa školy      

Novinky a informace

 


náš mediální partner

    Seznam škol

 

   

Najdete nás i na Facebooku: FACEBOOK

 

První adventní týden jsme netradičně věnovali zvířátkům. V rámci jednotlivých tříd se zpívalo, vyprávělo a tvořilo na téma: Zvířátka. Pestrá paleta různorodých druhů a podob zvířat teď zdobí chodby naší školy. Ve středu jsme si zazpívali a zatančili na karnevalové diskotéce, kdy se tělocvična školy proměnila v malou planetu zvířat. Celý tematický týden uzavřela krásná terarijní výstava, kterou pro nás uspořádali Pavel Javůrek a Pavel Grulich z prostějovského spolku Rosalia. Touto cestou ještě jednou moc děkujeme.

 

VÁNOČNÍ DÍLNIČKY 2016

Dne 19. prosince jsme strávili pondělní dopoledne spolu s rodiči žáků vánočním tvořením a rozjímáním. Po slavnostním zahájení si žáci spolu se svými rodiči vyráběli vánoční i nevánoční dekorace a přáníčka, povídali si o vánocích, prohlíželi si fotografie z předchozích školních akcí. V rámci každé třídy bylo připraveno kromě tvoření i malé vánočně laděné pohoštění. Adventní dopoledne nám uzavřel krásný koncert žáků a pedagogů Základní umělecké školy Vladimíra Ambrose.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Prostějo, Komenského 10 *** www.sezampv.cz ***